iBUK

Publikacje elektroniczne IBUK LibraLogo Libra iBuk
Zachęcamy do korzystania z bogatego zasobu czytelni online IBUK LIBRA. Dzięki współpracy bibliotek naszego regionu już po raz czwarty udostępniamy dostęp do ponad 1700 publikacji elektronicznych.

UWAGA! Na komputerach czytelni Biblioteki Ekonomiczno-Technicznej są dostępne wszystkie zbiory Konsorcjum Warmińsko-Mazurskiego Zasobu Bibliotecznego (1740 pozycji w 2019 roku).

iBUK Libra poleca:

   

Serwis IBUK LIBRA to pierwsza w Polsce czytelnia online podręczników akademickich i książek naukowych z różnych dziedzin nauki, opublikowanych przez czołowych polskich wydawców (PWN, WNT, Wolters Kluwer Polska). Czytelnia IBUK LIBRA jest dostępna na wszystkich bibliotecznych stanowiskach komputerowych w naszej sieci bibliotek. Ale nie tylko! Możecie korzystać z nich również zdalnie, za pośrednictwem prywatnych komputerów i urządzeń mobilnych.

[?] Czy wiesz, że… W przypadku publikacji, do których nie masz dostępu, możesz zapoznać się ze spisem treści i opisem lub przeczytać fragment. Możesz też zaproponować zakup.

Hasła do zdalnego logowania się w czytelni IBUK LIBRA dostępne są w naszej bibliotece. Uwaga, zeszłoroczne kody straciły ważność. Prosimy o kontakt z bibliotekarzami w celu aktualizacji. Wszystkie publikacje elektroniczne, które udostępniamy naszym czytelnikom dzięki współpracy z platformą IBUK LIBRA, są zaindeksowane przez nasz katalog biblioteczny (kliknij aby przejść do listy zbiorów iBuk Libra).

Dla tych, co jeszcze nie korzystali ze zbiorów, mała ściąga (link do pliku pdf).

IBUK LIBRA to:

– bogaty wybór publikacji największych polskich wydawców akademickich, profesjonalnych i popularnych
– wyjątkowy księgozbiór niedostępny na innych platformach
– całodobowy dostęp do książek z dowolnego miejsca
– zaawansowane narzędzia do pracy z tekstem, przygotowane z myślą o studentach, wykładowcach, czytelnikach, profesjonalistach
– treści książek powiązane ze słownikami i encyklopedią Wydawnictwa Naukowego PWN
– nowoczesna technologia pozwalająca na korzystanie z książek także na urządzeniach mobilnych

Serdecznie zapraszamy do korzystania z serwisu. Kliknij aby przejść do Czytelni IBUK LIBRA.